Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, możemy spotkać się osobiście na terenie miasta Poznania. Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń, by szybko ustalić termin i miejsce spotkania. Zachęcam również do wypełnienia i załączenia briefu. Pozwoli on poznać Państwa potrzeby oraz przygotować najlepszą ofertę.

SPOTKANA OSOBISTE SĄ MOŻLIWE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU. Spotkania z klientami odbywają się w lokalu Grobla 7 lub u klienta.


Twoja firma nie jest z Poznania? Bez obaw, świadczymy usługi dla przedsiębiorstw z całej Polski, a szczegóły w tym przypadku ustalamy drogą elektroniczną, pocztową oraz telefoniczną.

Umów się na spotkanie - Poznań

  Temat wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa Firmy

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Preferowane miejsce spotkania (wymagane)

  Adres:

  Data:

  Godzina:

  Rodzaj oferty, która interesuje

  Strona internetowaPortal internetowyStrona internetowa po niemieckuSklep internetowySzablony aukcjiCopywritingSocial MediaKampania AdWordsInternetowe CVInne

  Treść wiadomości (wymagane)

  Załącz Bref (Plik możesz pobrać tutaj)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Click 360 Damian Stefański z siedzibą w ul. ul. Korczak 24C/31 62-800 Kalisz, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest Click 360 Damian Stefański, z siedzibą w Kaliszu (62-800), ul. Korczak 24C/31. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Mogą się Państwo skontaktować z nami również telefonicznie oraz mailowo:
  Telefon komórkowy
  661 570 868