Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, możemy spotkać się osobiście na terenie miasta Poznania. Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń, by szybko ustalić termin i miejsce spotkania. Zachęcam również do wypełnienia i załączenia briefu. Pozwoli on poznać Państwa potrzeby oraz przygotować najlepszą ofertę.

SPOTKANA OSOBISTE SĄ MOŻLIWE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU. Spotkania z klientami odbywają się w lokalu Grobla 7 lub u klienta.


Twoja firma nie jest z Poznania? Bez obaw, świadczymy usługi dla przedsiębiorstw z całej Polski, a szczegóły w tym przypadku ustalamy drogą elektroniczną, pocztową oraz telefoniczną.

Umów się na spotkanie - Poznań

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa Firmy

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Preferowane miejsce spotkania (wymagane)
Adres:
Data:
Godzina:

Rodzaj oferty, która interesuje
Strona internetowaPortal internetowyStrona internetowa po niemieckuSklep internetowySzablony aukcjiCopywritingSocial MediaKampania AdWordsInternetowe CVInne

Treść wiadomości (wymagane)

Załącz Bref (Plik możesz pobrać tutaj)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Click 360 Damian Stefański z siedzibą w ul. Grobla 7/15 61-858 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Mogą się Państwo skontaktować z nami również telefonicznie oraz mailowo:
Share This