Na podstawie 30 opinii
Justyna Smoleńska
Justyna Smoleńska
2022-08-12
Bardzo polecam firmę Click 360 wszystkim osobom planującym założyć stronę internetową. Oprócz profesjonalnego wykonania usługi dzięki dużej wiedzy pana Damiana, otrzymałam pomoc merytoryczną praktycznie w każdym momencie kiedy miałam jakieś wątpliwości co do wyglądu, działania czy funkcjonalności strony www. Szybki kontakt z p. Damianem sprawił, że współpraca była bardzo przyjemna, a efekty lepsze od zaplanowanych ;)
Mariusz Frontczak
Mariusz Frontczak
2022-05-23
Witam czytającego tę opinię. Pan Damian z Click 360 to osoba o wielkiej wiedzy w temacie budowy stron internetowych, marketingu internetowego. Ja nie wyobrażam sobie żeby obsługiwał nas ktoś inny. Pan Damian poza wiedzą ma jeszcze coś dodatkowego, uczciwość, słowność i wielkie zaangażowanie w sprawy firmy którą obsługuje. Polecam bez wątpliwości. Pozdrawiam Mariusz z Kupers
Henryk Maik
Henryk Maik
2022-02-05
Super kontakt i rozsądną cena.
Izabela Płucienniczak
Izabela Płucienniczak
2022-01-24
Serdecznie polecam! Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm i terminowość.
Okno Poznań
Okno Poznań
2021-12-04
Bardzo polecam Firmę Click 360, rewelacyjna współpraca. Trafiłam w dobre ręce.Pan Damian bardzo kompetentny i pomocny. Bardzo pomaga w promowaniu firmy.Same plusy.
Lavania
Lavania
2021-02-05
Świetny kontakt z klientem, profesjonalizm i szybka realizacja. Nasza współpraca nie zakończyła się na stworzeniu sklepu internetowego, ale trwa nadal. Pan Damian potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i doradzić, przy czym jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały :). Jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatecznego efektu. Szczerze polecamy Pana Damiana i jego firmę Click 360 !!
Anita SG
Anita SG
2021-01-06
Cierpliwość, kompetencja, wyczucie smaku, intuicyjność. Bardzo duże wsparcie na każdym etapie współpracy.
VITRO INS
VITRO INS
2020-05-05
Pełen profesjonalizm, szybkość działania, ale z najwyższą jakością OCZYWIŚCIE! Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy podjętej z Click 360.
Helena Nocuń
Helena Nocuń
2020-04-29
Bardzo polecam usługi firmy Click 360. Wszystko załatwiane online, zgodnie z moimi życzeniami i wyobrażeniami, szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, zaskakująco krótki czas oczekiwania na gotową strone z dużą dawką wyrozumiałości i cierpliwości.
Martin Sr
Martin Sr
2020-04-27
Firma godna polecenia. Działa sprawnie, szybko i konkretnie.

Maciej Banaszak

Kropla Relaksu


Polecamy w 100%! Profesjonalne podejście do tematu, bardzo sprawne działanie, szybka pomoc. O to własnie chodzi w biznesie.

Jarek Wielgus

Consor Energia


Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i zgodnie z terminami. Strona internetowa została wykonana profesjonalnie i spełniła moje oczekiwania.

Kamil K.

Gamerweb


Zgłosiłem się do firmy Click 360 w celu stworzenia sporego serwisu internetowego o nowoczesnych technologiach. Już pierwszy kontakt utwierdził mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistą. Strona w 100% została dostosowana do naszych potrzeb, a każdy detal wygląda tak, jak sobie tego życzyliśmy. Co ważne wszystko odbyło się w życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze. Gorąco polecam.

Emilia Borkowska

Amigos Opakowania


Profesjonalna firma. Bardzo dobra współpraca. Wszystko zrobione na czas i zgodnie z umową. Polecam!

Dorota Ostrowska

I Like English


Bardzo wszystkim polecam! Pan Damian jest niesamowicie pomocny przy Tworzeniu strony, daje wiele porad i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć (np. jak pozycjonować się w Google) Z efektu finalnego strony jestem również bardzo zadowolona!

Aneta Szymiczek

BoccaLupo Shop


Pełen profesjonalizm! Niezliczona ilość porad i wskazówek jak rozwinąć swój sklep internetowy. Indywidualne podejście do klienta, zainteresowanie i chęć pomocy, nawet już po zrealizowanym projekcie. Szczerze POLECAM!!!

Bartosz Cieslak

Nurkowania S.C.


Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!

Przemysław Jankowski

Językosfera


Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.

Krzysztof Kaliński

MM-Solutions


Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.