Maciej Banaszak

Kropla Relaksu


Polecamy w 100%! Profesjonalne podejście do tematu, bardzo sprawne działanie, szybka pomoc. O to własnie chodzi w biznesie.

Jarek Wielgus

Consor Energia


Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i zgodnie z terminami. Strona internetowa została wykonana profesjonalnie i spełniła moje oczekiwania.

Kamil K.

Gamerweb


Zgłosiłem się do firmy Click 360 w celu stworzenia sporego serwisu internetowego o nowoczesnych technologiach. Już pierwszy kontakt utwierdził mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistą. Strona w 100% została dostosowana do naszych potrzeb, a każdy detal wygląda tak, jak sobie tego życzyliśmy. Co ważne wszystko odbyło się w życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze. Gorąco polecam.

Emilia Borkowska

Amigos Opakowania


Profesjonalna firma. Bardzo dobra współpraca. Wszystko zrobione na czas i zgodnie z umową. Polecam!

Dorota Ostrowska

I Like English


Bardzo wszystkim polecam! Pan Damian jest niesamowicie pomocny przy Tworzeniu strony, daje wiele porad i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć (np. jak pozycjonować się w Google) Z efektu finalnego strony jestem również bardzo zadowolona!

Aneta Szymiczek

BoccaLupo Shop


Pełen profesjonalizm! Niezliczona ilość porad i wskazówek jak rozwinąć swój sklep internetowy. Indywidualne podejście do klienta, zainteresowanie i chęć pomocy, nawet już po zrealizowanym projekcie. Szczerze POLECAM!!!

Bartosz Cieslak

Nurkowania S.C.


Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!

Przemysław Jankowski

Językosfera


Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.

Krzysztof Kaliński

MM-Solutions


Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.