Nie jesteś jeszcze przekonany, czy potrzebujesz strony internetowej? Nic bardziej mylnego. Odkąd dostęp do Internetu upowszechnił się według Millward Brown SMG/KRC stał się dla ponad połowy polskiego społeczeństwa naturalnym miejscem komunikowania się, zdobywania informacji oraz korzystania z usług zaspokajających codzienne potrzeby (np. dokonywanie zakupów, dostęp do usług bankowych, etc.).

Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy. Dotyczy to nie tylko osób, które oparły swoje zarobki na ebiznesie, lecz także wszystkich jej użytkowników. Nieważne, czy jesteś fryzjerem, masz małą piekarnię, sklep papierniczy, czy prowadzisz lokal gastronomiczny, musisz istnieć w globalnej sieci, aby móc przedstawić swoje usługi i produkty. Powszechnie uważa się, że „jeśli nie ma czegoś w sieci to, to nie istnieje”. Obecnie słowa te oddają istotę funkcjonowania firm na rynku. Według badań Xevin Consuling, aż dla 80% badanych Internet jest pierwszym źródłem informacji. Wynika z tego, że tak duża liczba potencjalnych klientów decyduje się na wybór danej firmy i jej usługi na podstawie strony internetowej!

  • Informuje - Firma istnieje w sieci. Potencjalni klienci mogą poznać Twoje usługi i produkty.
  • Promuje – twoja oferta jest widoczna 24 godziny na dobę.
  • Nowy rodzaj reklamy - Strona internetowa otwiera przed nami nowe rodzaje marketingu. Mamy większe możliwości dotarcia do dużej grupy potencjalnych klientów.
  • Kreuje markę – firma staje się bardziej rozpoznawalna i wzbudza większą wiarygodność.
  • Kontakt z klientem – na stronie znajduje się lokalizacja firmy oraz dane kontaktowe.
  • Zasięg– możesz promować stronę na cały kraj lub region. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

Co powinna zawierać dobra strona WWW?

Badania działalności polskich firm w Internecie wykazały, że tylko 1/3 stron firmowych jest responsywna. Co to oznacza? Strona responsywna potrafi dostosować się do wielkości ekranu. Jest czytelna i przejrzysta zarówno na ekranie tabletu, telefonu, jak i komputera. Kolejną zaletą posiadania tej funkcjonalności jest lepsze umieszczanie strony przez Google w wynikach wyszukiwarki.

Strona internetowa poza samym istnieniem w sieci musi być wypełniona bardzo dobrą, wartościową treścią, być intuicyjna w obsłudze i przyjazna dla oka. W dzisiejszych czasach liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego choć możemy mieć lepsze usługi od innej konkurencyjnej firmy potencjalny klient może zamknąć okno z naszą stroną tylko na podstawie pierwszego spojrzenia.

Warto istnieć w sieci!

Warto zaistnieć w sieci w sposób solidny i profesjonalny, a nasza firma pomoże Ci to zrobić. Nie tylko stworzymy Twoje własne miejsce w Internecie, ale wytłumaczymy najważniejsze zagadnienia związane z marketingiem internetowym, wybierzemy domenę i zastosujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

5/5 - (1 ocena)