Click 360 to młoda prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz e-marketingiem. Obecnie strona internetowa to podstawowe narzędzie promujące dla każdego przedsiębiorstwa, dlatego tak ważne jest, aby została przygotowana rzetelnie oraz zgodnie z obowiązującymi trendami. Zostając klientem Click 360 masz gwarancję profesjonalnie przygotowanego projektu. Naszym głównym zadaniem jest kompleksowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów wwwStrony wykonywane są na sprawdzonych, bezpiecznych i niezawodnych systemach zarządzania treścią CMS. W zależności od potrzeb klienta projekty opieramy m.in. na Wordpressie lub Drupalu. Przed uruchomieniem strony sprawdzamy jej funkcjonalność w najpopularniejszych przeglądarkach na rynku, co pozwala uniknąć błędów w wyświetlaniu niezależnie od odbiorcy.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowość usług związanych z istnieniem w sieci. Doradzamy w wyborze domeny, tłumaczymy i prezentujemy, w jaki sposób można promować się w Internecie, piszemy teksty oraz zakładamy profile w Social Media. Pomożemy również w aukcjach na Allegro oraz tworzeniu sklepów internetowych. Pełną ofertę naszej firmy można zobaczyć tutaj.

W większości naszych projektów można swobodnie edytować treść umieszczaną na stronie, np. w celu aktualizacji oferty, co znacznie zwiększa jej użyteczność (web usability). Wytłumaczymy jak samodzielnie zmienić treść przez panel administracyjny. Jeśli będziesz mieć jakikolwiek problem z instalacją, konfiguracją bądź zmianami dokonywanymi na stronie, zgłoś się do nas, a na pewno go rozwiążemy.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb, co w połączeniu z profesjonalizmem oraz niezawodnością daje Ci gwarantowany sukces.

_NASZE USŁUGI

Click 360 nie skupia się wyłącznie na tworzeniu stron internetowych. Doradzamy naszym klientom nie tylko, jak umieścić stronę w sieci, lecz także co należy zrobić, aby stała się ona skutecznym narzędziem promującym firmę, instytucję, etc. Ponadto w naszej ofercie mamy wiele innych usług, dzięki którym oszczędzisz czas i zoptymalizujesz koszty.

01

Strony internetowe


Firmowa strona internetowa oparta na systemie zarządzania treścią to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących często aktualizować swoją ofertę. Zaletą tego typu strony jest możliwość zmiany większości treści bez żadnej znajomości programowania. 

5/5 - (6 oceny)