Jeśli prowadzisz biznes w Kaliszu, chcesz zaistnieć i zdobyć nowych klientów, powinieneś posiadać własną witrynę www.

Strona internetowa ma obecnie bardzo istotne znaczenie zarówno dla dużych, jaki i małych przedsiębiorstw. Jeśli chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku idealnym rozwiązaniem jest firmowa strona internetowa oparta na systemie zarządzania treścią.  Jego zastosowanie pozwoli Ci na szybkie i łatwe aktualizowanie oferty Twojej firmy. Ponadto zyskasz szereg dodatkowych funkcji, jak np. integracja z Facebookiem, blog, statystyki Google Analistic, etc.

Wykonując każde zlecenie dbam o jakość usługi oraz stosuję najnowsze trendy, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie nowoczesna, użyteczna oraz responsywna.
 

Jakie korzyści oferuje strona internetowa oparta na systemie CMS?

 
Ile kosztuje strona internetowa w Kaliszu?

Cennik strony internetowe

Cena strony internetowej to bardzo indywidualna sprawa. Koszt uruchomienia witryny zależy od jej funkcji, zakresu prac i wyglądu. Poniższe wartości mają jedynie charakter orientacyjny, a wycena do każdego projektu jest indywidualna i powstaje po przeanalizowaniu potrzeb danego klienta.

Każdy projekt strony internetowej, zawiera najważniejsze funkcje

Niezależnie od ceny masz zawsze...

Dodatkowe koszty strony www

Koszty związane ze stroną internetową można podzielić na następujące kategorie:

 • Hosting – jest to miejsce, w którym znajduje się strona internetowa. Opłaca się je co roku, a cena zależy od operatora. Dobrej jakości, szybki i bezpieczny hosting to koszt rocznie 200 zł/netto.
 • Certyfikat SSL – zwiększa bezpieczeństwo danych. Jest to teraz właściwie standard. Każda nowa witryna powinna mieć od razu skonfigurowane SSL. Ceny tego elementu zależą od hostingu. Na szczęście wiele firm oferuje już darmowy certyfikat Let's encrypt, który w zupełności wystarczy dla standardowej witryny internetowej.
 • Nazwa domeny – to adres pod którym będzie znajdować się twoja strona www. Ceny zależą od rozszerzenia. Najlepiej przy tworzeniu strony na polski rynek, wybrać naszą narodową domenę z końcówką pl. Cena zakupu na pierwszy rok domeny to około 12 zł/netto. Jej przedłużenie na kolejny rok to najczęściej około 60 zł/netto.
 • Projekt witryny – czyli cały wygląd strony www, konfiguracja, optymalizacja pod urządzenia mobilne, ustawienie pod pozycjonowanie i wrzucenie treści.
 • Wtyczki i rozszerzenia – dodatkowe funkcjonalności strony, które mogą się przydać w niektórych branżach i projektach.
 

Kim jesteśmy?

Firma Click 360 rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku w Poznaniu, ale realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Od 2019 roku główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych, które obecnie są podstawowym narzędziem promującym dla każdego przedsiębiorstwa. Moim klientom oferuję kompleksową obsługę oraz profesjonalne doradztwo w zarządzaniu stronami internetowymi.

Wykonywane przeze mnie strony oparte są na sprawdzonych i bezpiecznych systemach zarządzania treścią CMS (Wordpress). W swojej pracy kieruję się indywidualnymi potrzebami klienta starając się, aby każdy przygotowany projekt wyróżniał się na tle konkurencji. Moje wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz rzetelność gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Pasja z jaką podchodzę do swojej pracy oraz zainteresowanie najnowszymi trendami sprawiają, że nie boję się podejmować wyzwań, których owocem są niepowtarzalne projekty.

Jeśli są Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swojej firmy w internecie oraz cenią sobie profesjonalizm i niezawodność zapraszam do współpracy.
 

Opinie naszych Klientów

 • Polecamy w 100%! Profesjonalne podejście do tematu, bardzo sprawne działanie, szybka pomoc. O to własnie chodzi w biznesie.
  Maciej Banaszak
  Kropla Relaksu
 • Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i zgodnie z terminami. Strona internetowa została wykonana profesjonalnie i spełniła moje oczekiwania.
  Jarek Wielgus
  Consor Energia
 • Gamerweb - portal o grach
  Zgłosiłem się do firmy Click 360 w celu stworzenia sporego serwisu internetowego o nowoczesnych technologiach. Już pierwszy kontakt utwierdził mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistą. Strona w 100% została dostosowana do naszych potrzeb, a każdy detal wygląda tak, jak sobie tego życzyliśmy. Co ważne wszystko odbyło się w życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze. Gorąco polecam.
  Kamil K.
  Gamerweb
 • Amigos Opakowania
  Profesjonalna firma. Bardzo dobra współpraca. Wszystko zrobione na czas i zgodnie z umową. Polecam!
  Emilia Borkowska
  Amigos Opakowania
 • Szkoła językowa logo
  Bardzo wszystkim polecam! Pan Damian jest niesamowicie pomocny przy Tworzeniu strony, daje wiele porad i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć (np. jak pozycjonować się w Google) Z efektu finalnego strony jestem również bardzo zadowolona!
  Dorota Ostrowska
  I Like English
 • Sklep BoccaLupo
  Pełen profesjonalizm! Niezliczona ilość porad i wskazówek jak rozwinąć swój sklep internetowy. Indywidualne podejście do klienta, zainteresowanie i chęć pomocy, nawet już po zrealizowanym projekcie. Szczerze POLECAM!!!
  Aneta Szymiczek
  BoccaLupo Shop
 • Nurkowanie strona www
  Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!
  Bartosz Cieslak
  Nurkowania S.C.
 • Językosfera logo
  Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.
 • MM Solutions
  Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.

5/5 - (7 oceny)