Coraz więcej firm sprzedaje swoje produkty i usługi za granicą. Przydatnym, a nawet koniecznym w tym przypadku narzędziem jest strona internetowa. Pomaga ona w reklamowaniu usług i towarów. Pracuje dla nas nawet wtedy, gdy my mamy wolne. Zagraniczny kontrahent w łatwy sposób może zapoznać się z ofertą Twojej firmy i skontaktować się dzięki stornie internetowej.

Click 360 przygotuje dla Ciebie profesjonalną stronę w języku niemieckim. Funkcjonalność strony internetowej po niemiecku będzie taka sama, jak strony firmowej z CMS. Jeśli będzie potrzeba przetłumaczymy teksty lub napiszemy je od podstaw po niemiecku. Tłumaczeniem zajmują się wykształcone osoby po filologii germańskiej.

Tworzona przez nas strona internetowa może mieć kilka języków. Nie musi to być tylko język polski i niemiecki.

Korzyści z naszych usług w języku niemieckim

 

Zobacz pełne możliwości strony internetowej po niemiecku z systemem CMS

Promuj i reklamuj się nie tylko w Polsce!
 

Opinie naszych Klientów

 • Polecamy w 100%! Profesjonalne podejście do tematu, bardzo sprawne działanie, szybka pomoc. O to własnie chodzi w biznesie.
  Maciej Banaszak
  Kropla Relaksu
 • Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i zgodnie z terminami. Strona internetowa została wykonana profesjonalnie i spełniła moje oczekiwania.
  Jarek Wielgus
  Consor Energia
 • Gamerweb - portal o grach
  Zgłosiłem się do firmy Click 360 w celu stworzenia sporego serwisu internetowego o nowoczesnych technologiach. Już pierwszy kontakt utwierdził mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistą. Strona w 100% została dostosowana do naszych potrzeb, a każdy detal wygląda tak, jak sobie tego życzyliśmy. Co ważne wszystko odbyło się w życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze. Gorąco polecam.
  Kamil K.
  Gamerweb
 • Amigos Opakowania
  Profesjonalna firma. Bardzo dobra współpraca. Wszystko zrobione na czas i zgodnie z umową. Polecam!
  Emilia Borkowska
  Amigos Opakowania
 • Szkoła językowa logo
  Bardzo wszystkim polecam! Pan Damian jest niesamowicie pomocny przy Tworzeniu strony, daje wiele porad i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć (np. jak pozycjonować się w Google) Z efektu finalnego strony jestem również bardzo zadowolona!
  Dorota Ostrowska
  I Like English
 • Sklep BoccaLupo
  Pełen profesjonalizm! Niezliczona ilość porad i wskazówek jak rozwinąć swój sklep internetowy. Indywidualne podejście do klienta, zainteresowanie i chęć pomocy, nawet już po zrealizowanym projekcie. Szczerze POLECAM!!!
  Aneta Szymiczek
  BoccaLupo Shop
 • Nurkowanie strona www
  Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!
  Bartosz Cieslak
  Nurkowania S.C.
 • Językosfera logo
  Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.
 • MM Solutions
  Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.

Jesteś zainteresowany ofertą?