Coraz więcej firm sprzedaje swoje produkty i usługi za granicą. Przydatnym, a nawet koniecznym w tym przypadku narzędziem jest strona internetowa. Pomaga ona w reklamowaniu usług i towarów. Pracuje dla nas nawet wtedy, gdy my mamy wolne. Zagraniczny kontrahent w łatwy sposób może zapoznać się z ofertą Twojej firmy i skontaktować się dzięki stornie internetowej.

Click 360 przygotuje dla Ciebie profesjonalną stronę w języku niemieckim. Funkcjonalność strony internetowej po niemiecku będzie taka sama, jak strony firmowej z CMS. Jeśli będzie potrzeba przetłumaczymy teksty lub napiszemy je od podstaw po niemiecku. Tłumaczeniem zajmują się wykształcone osoby po filologii germańskiej.

Tworzona przez nas strona internetowa może mieć kilka języków. Nie musi to być tylko język polski i niemiecki.

Korzyści z naszych usług w języku niemieckim

 

Zobacz pełne możliwości strony internetowej po niemiecku z systemem CMS

Promuj i reklamuj się nie tylko w Polsce!
 

Opinie naszych Klientów

  • Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt z Allegrowiczem, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!
    Bartosz Cieslak
    Nurkowania S.C.
  • Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.
  • Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Share This