Coraz więcej firm sprzedaje swoje produkty i usługi za granicą. Przydatnym, a nawet koniecznym w tym przypadku narzędziem jest strona internetowa. Pomaga ona w reklamowaniu usług i towarów. Pracuje dla nas nawet wtedy, gdy my mamy wolne. Zagraniczny kontrahent w łatwy sposób może zapoznać się z ofertą Twojej firmy i skontaktować się dzięki stornie internetowej.

Click 360 przygotuje dla Ciebie profesjonalną stronę w języku niemieckim. Funkcjonalność strony internetowej po niemiecku będzie taka sama, jak strony firmowej z CMS. Jeśli będzie potrzeba przetłumaczymy teksty lub napiszemy je od podstaw po niemiecku. Tłumaczeniem zajmują się wykształcone osoby po filologii germańskiej.

Korzyści z naszych usług w języku niemieckim

 

Zobacz pełne możliwości strony internetowej po niemiecku z systemem CMS

Promuj i reklamuj się nie tylko w Polsce!

Strony Internetowe po niemiecku

Opinie Klientów

Tworzymy strony internetowe po niemiecku

Doskonała
Na podstawie 32 opinii
adam stefaniak
adam stefaniak
2023-05-10
Bardzo dobra firma. Damian jest rzetelny, kompetentny i bardzo cierpliwy. Szuka rozwiązań, nie problemów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
Natalia Grochal
Natalia Grochal
2023-04-13
Super współpraca- przede wszystkim szybka i profesjonalna. Bardzo dobre podejście do (niedoświadczonego) klienta, dla którego świat tworzenia stron WWW to czarna magia. Ceny przystępne. Całym sercem polecam!
Justyna Smoleńska
Justyna Smoleńska
2022-08-12
Bardzo polecam firmę Click 360 wszystkim osobom planującym założyć stronę internetową. Oprócz profesjonalnego wykonania usługi dzięki dużej wiedzy pana Damiana, otrzymałam pomoc merytoryczną praktycznie w każdym momencie kiedy miałam jakieś wątpliwości co do wyglądu, działania czy funkcjonalności strony www. Szybki kontakt z p. Damianem sprawił, że współpraca była bardzo przyjemna, a efekty lepsze od zaplanowanych ;)
Mariusz Frontczak
Mariusz Frontczak
2022-05-23
Witam czytającego tę opinię. Pan Damian z Click 360 to osoba o wielkiej wiedzy w temacie budowy stron internetowych, marketingu internetowego. Ja nie wyobrażam sobie żeby obsługiwał nas ktoś inny. Pan Damian poza wiedzą ma jeszcze coś dodatkowego, uczciwość, słowność i wielkie zaangażowanie w sprawy firmy którą obsługuje. Polecam bez wątpliwości. Pozdrawiam Mariusz z Kupers
Henryk Maik
Henryk Maik
2022-02-05
Super kontakt i rozsądną cena.
Izabela Płucienniczak
Izabela Płucienniczak
2022-01-24
Serdecznie polecam! Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm i terminowość.
Okno Poznań
Okno Poznań
2021-12-04
Bardzo polecam Firmę Click 360, rewelacyjna współpraca. Trafiłam w dobre ręce.Pan Damian bardzo kompetentny i pomocny. Bardzo pomaga w promowaniu firmy.Same plusy.
Lavania
Lavania
2021-02-05
Świetny kontakt z klientem, profesjonalizm i szybka realizacja. Nasza współpraca nie zakończyła się na stworzeniu sklepu internetowego, ale trwa nadal. Pan Damian potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i doradzić, przy czym jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały :). Jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatecznego efektu. Szczerze polecamy Pana Damiana i jego firmę Click 360 !!
Anita SG
Anita SG
2021-01-06
Cierpliwość, kompetencja, wyczucie smaku, intuicyjność. Bardzo duże wsparcie na każdym etapie współpracy.
VITRO INS
VITRO INS
2020-05-05
Pełen profesjonalizm, szybkość działania, ale z najwyższą jakością OCZYWIŚCIE! Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy podjętej z Click 360.

 • Polecamy w 100%! Profesjonalne podejście do tematu, bardzo sprawne działanie, szybka pomoc. O to własnie chodzi w biznesie.
  Maciej Banaszak
  Kropla Relaksu
 • Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i zgodnie z terminami. Strona internetowa została wykonana profesjonalnie i spełniła moje oczekiwania.
  Jarek Wielgus
  Consor Energia
 • Gamerweb - portal o grach
  Zgłosiłem się do firmy Click 360 w celu stworzenia sporego serwisu internetowego o nowoczesnych technologiach. Już pierwszy kontakt utwierdził mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistą. Strona w 100% została dostosowana do naszych potrzeb, a każdy detal wygląda tak, jak sobie tego życzyliśmy. Co ważne wszystko odbyło się w życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze. Gorąco polecam.
  Kamil K.
  Gamerweb
 • Amigos Opakowania
  Profesjonalna firma. Bardzo dobra współpraca. Wszystko zrobione na czas i zgodnie z umową. Polecam!
  Emilia Borkowska
  Amigos Opakowania
 • Szkoła językowa logo
  Bardzo wszystkim polecam! Pan Damian jest niesamowicie pomocny przy Tworzeniu strony, daje wiele porad i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć (np. jak pozycjonować się w Google) Z efektu finalnego strony jestem również bardzo zadowolona!
  Dorota Ostrowska
  I Like English
 • Sklep BoccaLupo
  Pełen profesjonalizm! Niezliczona ilość porad i wskazówek jak rozwinąć swój sklep internetowy. Indywidualne podejście do klienta, zainteresowanie i chęć pomocy, nawet już po zrealizowanym projekcie. Szczerze POLECAM!!!
  Aneta Szymiczek
  BoccaLupo Shop
 • Nurkowanie strona www
  Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!
  Bartosz Cieslak
  Nurkowania S.C.
 • Językosfera logo
  Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.
 • MM Solutions
  Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.

5/5 - (7 oceny)

Jesteś zainteresowany ofertą?