W dzisiejszych czasach posiadanie przez firmę strony internetowej jest bardzo istotnym elementem jej funkcjonowania, pozwalającym na docieranie z ofertą do dużej liczby odbiorców, którzy mogą być potencjalnymi klientami. Musi być ona jednak właściwie przygotowana, a więc powinny się na niej znaleźć wszystkie niezbędne informacje, przygotowane w schludnej i czytelnej formie. W taki sposób działa właśnie nasza firma, przygotowując strony internetowe. Rawicz to jedna z wielu miejscowości, w których działamy. Jesteśmy z Poznania, ale swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski.

Nasza oferta obejmuje kilkanaście usług, dotyczących między innymi e-marketingu czy wykonywania szablonów aukcji, ale naszym głównym zadaniem jest tworzenie stron (Rawicz) oraz serwisów www. Nasze działania dotyczą sporządzania wizytówek firm w internecie, blogów, portali tematycznych czy stron w języku niemieckim. Proponujemy również tworzenie stron(Rawicz) w CMS WordPress, których zaletą jest możliwość dokonywania zmian bez znajomości programowania. Dla osób oszukujących pracy mamy usługę polegającą na sporządzeniu wirtualnego CV, w którym przyszły pracodawca znajdzie wszystkie ważne informacje. Własna wizytówka internetowa pozwala lepiej zwrócić uwagę na swoją osobę, jak też pokazuje profesjonalne podejście, co jest bardzo cenione przez wszystkich pracodawców. Obsługujemy również sklepy internetowe, pomagając im w lepszej promocji sieciowej, co pozwala zwiększać ich sprzedaż.

Strony internetowe Rawicz – dlaczego właśnie my?

Wszystkie swoje projekty realizujemy rzetelnie i kompleksowo, co oznacza zapewnienie klientowi wszystkim niezbędnych zagadnień związanych z jego istnieniem w sieci internetowej. Doradzamy przy wyborze domeny, a także objaśniamy jak najlepiej wykorzystywać internet do celów promocyjnych. Strony internetowe (Rawicz) wykonujemy w oparciu o bezpieczne i niezawodne systemy zarządzania treścią WordPress oraz Drupal, które są wybierane w zależności od potrzeb klientów. Zawsze są to przy tym strony responsywne, a więc dostosowujące się do wielkości ekranów. Działamy szybko, gdyż każda strona jest przez nas tworzona do maksymalnie 21 dni.

responsywny

Strony internetowe muszą być obecnie responsywne.

Jesteśmy odpowiedzialnym i poważnym partnerem, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i z należytą starannością, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie naszych klientów. Cechuje nas dobry kontakt, gdyż na wszystkie pytania odpowiadamy telefonicznie, jak też mailowo. Można również umówić się z nami na spotkanie osobiście, na terenie Poznania, po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przedsiębiorców z całej Polski – z nami każdy może odnieść sukces.

Oceń wpis