Firmowa strona internetowa oparta na systemie zarządzania treścią to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących często aktualizować swoją ofertę. Zaletą tego typu strony jest możliwość zmiany większości treści bez żadnej znajomości programowania. Wszystkie poprawki wprowadza się podobnie jak w zwykłym programie biurowym. Ponadto po zrealizowaniu strony otrzymasz poradnik związany z zarządzaniem stroną oraz pomoc, dzięki czemu bez trudności będzie można regularnie aktualizować ofertę.

Strona będzie oparta na systemie zarządzania treścią WordPress. Jest to bezpieczne i łatwe w zarządzaniu narzędzie, dzięki któremu zyskasz szereg dodatkowych funkcji, których nie ma w internetowej wizytówce firmy.

Tworzenie stron internetowych opartych na systemie CMS to moja specjalność. Zapraszamy do współpracy.

firmna w interncie

Co zawierają strony internetowe oparte na CMS?

 
 
 
 
Projektowanie stron internetowych dla firm to nasze główne zadanie!

Strony internetowe wykonane przez Click 360

 

Opinie naszych Klientów

 • Zgłosiłem się do firmy Click 360 w celu stworzenia sporego serwisu internetowego o nowoczesnych technologiach. Już pierwszy kontakt utwierdził mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistą. Strona w 100% została dostosowana do naszych potrzeb, a każdy detal wygląda tak, jak sobie tego życzyliśmy. Co ważne wszystko odbyło się w życzliwej i pełnej zrozumienia atmosferze. Gorąco polecam.
  Kamil K.
  Gamerweb
 • Profesjonalna firma. Bardzo dobra współpraca. Wszystko zrobione na czas i zgodnie z umową. Polecam!
  Emilia Borkowska
  Amigos Opakowania
 • Bardzo wszystkim polecam! Pan Damian jest niesamowicie pomocny przy Tworzeniu strony, daje wiele porad i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć (np. jak pozycjonować się w Google) Z efektu finalnego strony jestem również bardzo zadowolona!
  Dorota Ostrowska
  I Like English
 • Pełen profesjonalizm! Niezliczona ilość porad i wskazówek jak rozwinąć swój sklep internetowy. Indywidualne podejście do klienta, zainteresowanie i chęć pomocy, nawet już po zrealizowanym projekcie. Szczerze POLECAM!!!
  Aneta Szymiczek
  BoccaLupo Shop
 • Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!
  Bartosz Cieslak
  Nurkowania S.C.
 • Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.
 • Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.

Chcesz mieć stronę internetową dla swojej firmy?

Share This