Firmowa strona internetowa oparta na systemie zarządzania treścią to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących często aktualizować swoją ofertę. Zaletą tego typu strony jest możliwość zmiany większości treści bez żadnej znajomości programowania. Wszystkie poprawki wprowadza się podobnie jak w zwykłym programie biurowym. Ponadto po zrealizowaniu strony otrzymasz poradnik związany z zarządzaniem stroną oraz pomoc, dzięki czemu bez trudności będzie można regularnie aktualizować ofertę.

Strona będzie oparta na systemie zarządzania treścią WordPress. Jest to bezpieczne i łatwe w zarządzaniu narzędzie, dzięki któremu zyskasz szereg dodatkowych funkcji, których nie ma w internetowej wizytówce firmy.

Tworzenie stron internetowych opartych na systemie CMS to moja specjalność. Zapraszamy do współpracy.

firmna w interncie

Co zawierają strony internetowe oparte na CMS?

 
 
 
 
Projektowanie stron internetowych dla firm to nasze główne zadanie!

Strony internetowe wykonane przez Click 360

 

Opinie naszych Klientów

  • Bardzo polecam, ekspresowy termin, profesjonalna grafika. Bardzo bobry kontakt z Allegrowiczem, słucha dokładnie oczekiwania klienta. Wielki pozytyw!!!!
    Bartosz Cieslak
    Nurkowania S.C.
  • Wszystko OK. Projekt wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Sprawna obsługa po wykonaniu strony i dobry kontakt. Polecam.
  • Jak najlepsze referencje dla tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony w 100 % i na pewno skorzystam w przyszłości z usług raz jeszcze.

Chcesz mieć stronę internetową dla swojej firmy?

Share This