Każdy właściciel firmy może za darmo umieścić swój biznes w mapach Google (Moja Firma). Twoje przedsiębiorstwo zyska wizytówkę z najważniejszymi danymi jak np. godziny otwarcia, telefon, adres, krótki opis, etc.

Najważniejszą korzyścią jest jednak to, że twój biznes ma szanse wyświetlić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na podstawie lokalizacji. Przykładowo, gdy konsument szuka kwiaciarni na ulicy Kwiatowej, a Twój biznes jest w okolicy, wyświetli się on w wyszukiwarce Google, Mapach Google oraz Google+ na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Jest to bardzo ważny element marketingu internetowego, który pozwala w łatwy sposób dotrzeć do nowych klientów, ułatwia kontakt oraz pozwala rozmawiać z konsumentami za pomocą profilu Google+.

Jakie korzyści daje wizytówka Google?

Wizytówka Firmowa w Google - co zrobimy dla Ciebie?

Wpis w Moja Firma jest usługą darmową dostarczaną przez Google. Jeśli zlecisz nam umieszczenie Twojej firmy w tym zbiorze jednorazowy koszt takiej usługi to 180 złotych netto. Firma Click 360 pomoże utworzyć wizytówkę firmową w Google. Skonfigurujemy wszystkie opcje za Ciebie oraz wytłumaczymy jak zarządzać tym miejscem i umieszczać nowe materiały na profilu Google+.

5/5 - (1 ocena)

Jesteś zainteresowany ofertą?