Poniższy formularz wygeneruje maila, który umożliwi Państwu szybki kontakt z nami. Zachęcamy również do wypełnienia i załączenia briefu lub skorzystania z gotowego formularza wyceny. Wypełnienie briefu pozwoli nam poznać Państwa potrzeby oraz przygotować najlepszą ofertę.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Nazwa Firmy

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Rodzaj oferty

  Strona internetowaPortal internetowyStrona internetowa po niemieckuSklep internetowySzablony aukcjiCopywritingSocial MediaKampania AdWordsInternetowe CVInne

  Preferowany rodzaj kontaktu

  Temat

  Treść wiadomości (wymagane)

  Załącz Bref (Potrzebny plik możesz pobrać tutaj)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Click 360 Damian Stefański z siedzibą w ul. Korczak 24C/31 62-800 Kalisz, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest Click 360 Damian Stefański, z siedzibą w Kaliszu (62-800), ul. Korczak 24C/31. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Mogą się Państwo skontaktować z nami również telefonicznie oraz mailowo:
  Telefon komórkowy
  661 570 868